Підрив Каховської ГЕС: постраждалі можуть подати заяви на виплати до кінця жовтня - Верещук

Від громадян, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС,  надійшло понад 9 тисяч заяв на отримання грошової допомоги. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, -повідомляє  Укрінформ.

«Понад 8 тисяч уже отримали (виплати – ред.), 9 тисяч – подали заявки. Але ми продовжуємо можливість подати заявку… Ми звернулися до Кабміну, щоб до кінця жовтня продовжити (ці терміни – ред.)», - сказала урядовиця.

Вона підтвердила, що всі постраждалі від підриву росіянами Каховської ГЕС до кінця жовтня можуть подати ці заявки.

За словами Верещук, кожна особа може отримати виплати у розмірі 5 тисяч гривень від держави і 6600 - від МОМ.

«І вони отримують. Але, окрім того, постраждалі з числа фермерів, ті, хто втратили угіддя, городи, землю, - додатково можуть отримати гроші. Щодо фермерів є окрема постанова…. Це окремі гроші, і вони теж є», - запевнила віцепрем’єр.

Як повідомлялося, уночі 6 червня російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС. У Херсонській області провели евакуацію жителів підтоплених територій.

21 липня міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що загалом було обстежено 1597 підтоплених будинків та забезпечено здійснення 8152 виплат постраждалим.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті