Під обстріли російської артилерії на Донеччині потрапили Костянтинівка, Вугледар та Красногорівка

Міста Костянтинівка, Вігледар та Красногорівка на Донеччині російська армія обстрілювала з артилерії протягом вечора та в ніч проти 28 червня. Про це повідомив в Телеграмі голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Всього 13 разів загарбники наносили удари по Вугледару з артилерії. Під ворожем вогнем були Красногорівка та Костянтинівка Мар'їнської громади. В Авдіївці зафіксовано поодинокі обстріли.

У Часовоярській громаді ворожими снарядами пошкоджено п’ять приватних будинків, одна багатоповерхівка і складське приміщення. 

Потерпала від обстрілів також Лиманська громада, де п’ять будинків зруйновано в Тернах і ще п’ять пошкоджено. В Ямполівці, Іванівці та Колодязях нараховано ще щонайменше 13 пошкоджених або зруйнованих домоволодінь.

За даними Костянтинівської МВА, увечері 27 червня росіяни нанесли по місту артилерійський удар зі ствольної артилерії калібром 203 мм. В одному з мікрорайонів постраждала будівля спортивного комплексу, три приватних та два багатоповерхових будинки, дві лінії електромережі.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті