Переселенці із Луганщини можуть скористатися підтримкою міжнародних організацій - Гайдай

Міжнародні гуманітарні організації пропонують українцям фінансову допомогу. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

За його словами, крім державної фінансової допомоги, українці можуть скористатися підтримкою відомих міжнародних організацій.

"Пропонується разова або щомісячна допомога на строк до 3 місяців – з розрахунку від 2220 до 2500 гривень на кожного члена сім’ї на місяць", - повідомив він.

Після подання заявки за 1-6 тижнів кошти надходять до учасників програм. Їх можна отримати як на особисті банківські рахунки, так і готівкою в державних банках чи на Укрпошті.

"На сьогодні вже близько мільйона українців скористалися допомогою від різних міжнародних програм. Зараз активні чотири програми, що реалізуються спільно з Урядом України. Їх мета – підтримка внутрішньо переміщених осіб та громадян, яким сьогодні найважче, - написав Гайдай.

Як повідомлялося раніше, протягом тижня понад 850 переселенців із Попасної отримали гуманітарку за допомогою пересилання "Укрпоштою"https://www.ostro.org/ua/lugansk/society/news/643100/.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті