Переселенці з Луганщини у Києві отримують продовольчі набори й мають змогу проконсультуватись з пенсійних питань

Понад 700 родин ВПО з Луганської області, які мешкають у Києві, отримають продуктові набори від БФ GEM, їх почали видавати у хабі Нижньодуванської громади. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 17 травня.

"720 родин внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово проживають у місті Києві, отримують сімейні продовольчі набори від благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для багатодітних родин, дітей-сиріт та людей похилого віку Нижньодуванською громадою організована безкоштовна доставка гуманітарної допомоги.

Крім того, 17 травня в Києві переселенцям з Луганщини допомогли із розв’язанням питань пенсійного забезпечення. Представники ГУ ПФУ в Луганській області приймали у хабі Гірської громади.

Раніше повідомлялось, що благодійний фонд Global Empowerment Mission надав продуктові набори для співробітників підприємств, які продовжують працювати у прифронтовій Вільнянській міській громади Запорізької області.

Раніше також повідомлялось, що Лисичанська громада пропонує житло для переселенців з Луганщини в Києві (контакт).

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті