Переселенці з Луганщини отримали майже 1300 продуктових наборів у хабах Кремінської громади за тиждень, а за місяць – 7 тисяч

Майже 1300 продуктових наборів отримали переселенці з Луганської області у хабах Кремінської громади в кількох містах минулого тижня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 7 червня.

"Майже 1300 продуктових наборів отримали минулого тижня луганські переселенці у хабах Кремінської громади, – сказано в повідомленні. – А у травні нашим землякам там видали майже 7000 харчових пакунків".

Зазначається, що в Києві, Рівному, Дніпрі, Луцьку та Андрушівці Житомирської області ВПО надаються продуктові набори від держави, а також одяг, у Києві – ще й іграшки. Працівники Рівненського хабу продовжують фасування наборів, які потім відвантажуються до гуманітарних осередків Кремінської громади.

За минулий тиждень сформовано 1190 пакунків, а за травень – майже 3500.

Крім того, у хабах тривають консультування фахівцями різних напрямів.

У будні працює "гаряча лінія" з гуманітарних питань для внутрішньо переміщених осіб Луганської області: 0800332475 (безкоштовно в межах України).

Телефон Кремінського ЦНАПу: 0958207124.

Раніше повідомлялось, що терапевт, невролог і психолог прийматимуть ВПО з Луганщини у Хмельницькому.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті