Переселенці можуть підтверджувати трудовий стаж зі слів свідків – Мінреінтеграції

Внутрішні переселенці можуть також підтверджувати трудовий стаж зі слів свідків, якщо не мають трудових книжок або відповідних записів. Про це повідомило Мінреінтеграції за результатами засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО 17 вересня.

"Учасники засідання надали роз’яснення з цього приводу. Так, відповідно до постанови КМУ від 12 серпня 1993 року № 637 стаж роботи за відсутності документів може також підтверджуватися показаннями не менше двох свідків", - зазначається у повідомлені.

За інформацією Мінреінтеграції, відповідна норма діє у разі, коли підприємства, установи, організації розміщуються (розміщувалися) на ТОТ або в районах бойових дій.

Свідками можуть виступати люди, які знають заявника по спільній роботі на підприємстві, в установі, організації та мають документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.

"На підставі показань свідків органи Пенсійного фонду України підтверджують стаж роботи для призначення пенсій", - підсумували у міністерстві.

Нагадаємо, що ВПО з Луганщини у понеділок в Дніпрі зможуть вирішити пенсійні питання.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті