"Переговори не потрібні". Медведєв не засуджує бажання закінчити війну, але мріє, як "ворог приповзе на колінах"

Переговори про припинення війни не потрібні, а ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду. Так прокоментував мирний саміт у Саудівській Аравії заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв у Telegram.

"Про Джидду. Важко засуджувати бажання закінчити війну. Неможливо сперечатися з посиланнями до Статуту ООН при розумінні того, що, крім суверенітету, там є ще й право націй на самовизначення", - написав він.

Разом з тим, за словами Медведєва, всі пропозиції про мир мають шанси на успіх при дотриманні трьох ключових умов:

1) Участь обох сторін конфлікту. А цього нема.

2) Врахування історичного контексту. А він такий: країни України ніколи не було до 1991 р. Вона уламок Російської імперії.

3) Врахування поточних реалій. А вони такі: Україна перебуває на стадії напіврозпаду, а частина її територій повернулася до Росії.

"Той посередник, який готовий визнати ці очевидні речі, має шанси на успіх. Решта – ніяких. Втім, і самі переговори поки що не потрібні. Ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду", - додав екс-президент РФ.

Як повідомлялося раніше, представники 40 країн розпочали переговори в Саудівській Аравії про припинення агресії Росії та мирний план України.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті