"Переговори не потрібні". Медведєв не засуджує бажання закінчити війну, але мріє, як "ворог приповзе на колінах"

Переговори про припинення війни не потрібні, а ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду. Так прокоментував мирний саміт у Саудівській Аравії заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв у Telegram.

"Про Джидду. Важко засуджувати бажання закінчити війну. Неможливо сперечатися з посиланнями до Статуту ООН при розумінні того, що, крім суверенітету, там є ще й право націй на самовизначення", - написав він.

Разом з тим, за словами Медведєва, всі пропозиції про мир мають шанси на успіх при дотриманні трьох ключових умов:

1) Участь обох сторін конфлікту. А цього нема.

2) Врахування історичного контексту. А він такий: країни України ніколи не було до 1991 р. Вона уламок Російської імперії.

3) Врахування поточних реалій. А вони такі: Україна перебуває на стадії напіврозпаду, а частина її територій повернулася до Росії.

"Той посередник, який готовий визнати ці очевидні речі, має шанси на успіх. Решта – ніяких. Втім, і самі переговори поки що не потрібні. Ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду", - додав екс-президент РФ.

Як повідомлялося раніше, представники 40 країн розпочали переговори в Саудівській Аравії про припинення агресії Росії та мирний план України.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті