Пауерліфтерка з Луганщини Наталія Череменко здобула золото на європейській першості з жиму лежачи

Спортсменка з Попасної Луганської області Наталія Череменко перемогла на європейській першості з жиму лежачи у Стамбулі. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 13 серпня.

"У Стамбулі завершився чемпіонат Європи з жиму лежачи. У заключний день змагань медалі виборювали спортсмени відкритої вікової групи. На найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 52 кг піднялася Наталія Череменко", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що вона зафіксувала вагу 117,5 кг.

Раніше повідомлялось, що Наталія Череменко завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи у Стамбулі.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті