Парламентська асамблея НАТО закликала нарощувати всебічну підтримку України та допомогти їй якнайшвидше отримати запрошення до Альянсу

Парламентська асамблея НАТО 26 листопада ухвалила важливу резолюцію, якою закликала нарощувати всебічну підтримку України та допомогти їй якнайшвидше отримати запрошення до Альянсу. Про це у Телеграм повідомляє голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

"ПА НАТО визнала росію найбільш значною і прямою загрозою для безпеки членів Альянсу та наголосила, що ця загроза зберігатиметься у довгостроковій перспективі. Асамблея засудила нарощування військової підтримки рф з боку Північної Кореї і вказала, що розгортання військ КНДР проти України та постачання ракет і боєприпасів становлять серйозну загрозу миру в Європі та Індо-Тихоокеанському регіоні", - зазначає Стефанчук.

За його словами, ПА НАТО закликала уряди та парламенти країн-членів Альянсу:

- нарощувати військову, фінансову та гуманітарну підтримку України, забезпечуючи своєчасну доставку боєприпасів та сучасних систем озброєнь, включаючи ППО, високоточну зброю великої дальності та багатоцільові винищувачі;

- підтримувати Українську Формулу миру та План перемоги;

- активізувати політичні та практичні зусилля, щоб допомогти Україні якнайшвидше отримати запрошення до Альянсу і стати 33-м членом НАТО;

- посилити санкційний режим проти рф та КНДР.

Як повідомлялося, у НАТО обговорюють можливість превентивних ударів по Росії у разі загрози нападу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті