Відступ росіян із Херсона пов'язаний із неможливістю підтримувати війська на правому березі Дніпра – британська розвідка

Росіяни вирішили вийти з Херсона через нездатність підтримувати свої сили на західному березі Дніпра. Про це 10 листопада у Twitter повідомляє Міноборони Великобританії.

"Здатність росії підтримувати свої сили на західному березі Дніпра опинилася під загрозою через українські удари по російських маршрутах постачання. При відступі російські війська зруйнували кілька мостів і, ймовірно, заклали міни, щоб уповільнити і затримати просування українських військ", - повідомили у британському. військовому відомстві.

У британській розвідці також зазначили, що відступ із Херсона займе у росіян кілька днів. На цей час російські сили будуть особливо вразливими для наших військових через обмежену кількість пунктів переправи.

"Цілком ймовірно, що відхід здійснюватиметься протягом кількох днів з оборонними позиціями та артилерійським вогнем, що прикриває відхідні сили", - додали британці.

Вони додали, що зі втратою західного берега Дніпра росіяни втрачають можливість створити сухопутний коридор до Одеси. Причому саме це одна із стратегічних прагнень РФ.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони росії Шойгу наказав військам РФ залишити окупований Херсон.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті