Військовослужбовцям Збройних сил України та ветеранам довіряють більш ніж 90% українців - опитування

Більшість українців довіряють ветеранам та військовослужбовцям Збройних сил України. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з результатами опитування, військовим ЗСУ загалом довіряє 95% людей, а ветеранам – 93% громадян.

Також опитування показало, що 40% респондентів вважають рівень зарплати військових, які беруть участь у бойових діях оптимальним, а 34% вважають їх низькими.

Дослідження показало, що 97% тих, хто має свій власний бізнес, або ж хотів його мати, готові взяти на роботу ветерана російсько-української війни, 93% усіх опитаних зазначили, що готові працювати в одному колективі з таким ветераном.

Серед головних проблем, з якими ветерани стикаються найчастіше, відносна більшість опитуваних визначили психологічні розлади (40%). Від 23% до 29% головними проблемами вважають труднощі з оформленням пільг, пошуком роботи, отриманням медичної допомоги, нерозуміння суспільства. Про конфлікти з близькими та родиною або алкогольну, чи наркотичну залежність як проблеми ветеранів зазначили 14% опитаних.

Опитування проведено з ініціативи «Українського ветеранського фонду» Міністерства у справах ветеранів України.

Дослідження проводилося 14-16 січня 2022 року. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Опитували населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті