Онкохворі з окупованої Кадіївки Луганської області "закріплені" окупаційною владою за лікарем з Алчевська

В окупованій з 2014 року Кадіївці (Стаханові) Луганської області відсутній лікар-онколог, онкохворі з міста "закріплені" окупаційною владою за лікарем з Алчевська. Про це з посиланням на власне джерело пише "ОстроВ" у статті "Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни" 16 листопада. 

"Навіть у відносно великих містах іноді відсутній онколог. Так, за словами джерела «ОстроВа» – медика з Кадіївки (Стаханова), за містом окупаційні чиновники "закріпили" лікаря-онколога з Алчевська, до якого треба їхати "своїм ходом" близько 25 кілометрів", - сказано в статті.

Зазначається, що до 2014 року в Кадіївці працював міський онкологічний диспансер. 

"Окупаційна влада перетворила його на хоспіс – заклад, де вмирають приречені люди", - повідомляють наші джерела.

У регіонах Луганської області, окупованих з 2014 року, ситуація ще гірша.

За словами місцевих мешканців – джерел «ОстроВа» – на території області, окупованої з 2022 року, вузькопрофільна медична допомога практично відсутня, а онкологічна зокрема – тим паче. Наших співрозмовників навіть здивували такі питання. За їхніми словами, інформація про те, що на окупованій території Луганської області один лікар-терапевт обслуговує по 10 - 12 сіл (Старобільський, екс-Марківський, екс-Міловський, екс-Троїцький райони, Рубіжанська громада тощо), є абсолютною правдою. Онкологічний діагноз для мешканця цих територій дорівнює смертному вироку. Шукати хоч якусь допомогу такі люди можуть хіба що в окупованому обласному центрі. 

Статті

Країна
18.12.2024
00:00

Корупція на Дніпропетровщині: про що мовчить статистика

"Антикорупційна реформа була заявлена як досить серйозна, але почала працювати по-нашому, по-українськи. Наше суспільство ставить кошти вище честі, ніяка реформа не зможе виправити таке суспільство".
Донецьк
17.12.2024
11:57

Інсайд із Донецька. Міфи та реальність про життя в окупації сьогодні

Це ж тільки по телевізору у нас всі так люблять росію і путіна. Насправді жодної любові немає. Просто терплять і мовчать, щоби не посадили. Ну, або якщо на роботі потрібно – люблять.
Світ
16.12.2024
12:00

“Бажання допомогти Україні було ще одним фактором, який спонукав до наступу в Сирії”. Огляд західних медіа

Ключове питання, на думку аналітиків, полягає в тому, чи вдасться Росії домовитися з новим урядом Сирії про збереження її військово-морської бази в Тартусі та авіабази Хмеймім, де Путін виголосив переможну промову у 2017 році.
Всі статті