Окупанти задіяли порт Маріуполя трохи більше ніж на 1 відсоток від повної потужності

Росіяни задіяли Маріупольський порт на 1,6% від потенційної потужності 10-12 млн тонн на рік, хоча мріють досягти цієї цифри. Про це сьогодні повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін в російському ефірі 8 липня.

За його словами, порт обробить цього року понад 300 тис. тонн вантажів.

"Буде понад 300 тис. тонн, плануємо до кінця року, але це непорівнянно з тими можливостями і тим потенціалом, який криє в собі маріупольський торговий порт", - сказав Пушилін.

Він додав, що в найближчій перспективі в регіоні розраховують вийти на повне завантаження порту (10-12 млн тонн на рік). Цьому, за словами Пушиліна, сприятиме відновлення залізничної та іншої інфраструктури, пов'язаної з морською гаванню.

При цьому минулого року порт обробив понад 150 тис. тонн вантажів, за перше півріччя 2024-го - 160 тис. тонн. У Росморрічфлоті повідомляли про плани збільшити потужність порту на 40% до 2026 року, а Пушилін - про те, що для об'єкта знайдено інвесторів, хоча і не назвав їх.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті