Окупанти розповіли казку про те, що в Міловському районі Луганщини 30 років нібито був відсутній громадський транспорт - як раніше про Старобільськ

Окупаційна "влада" Луганщини, розповідаючи про свої "досягнення", збрехала про те, що в окупованому екс-Міловському (увійшов до складу Старобільського) районі 30 років був відсутній громадський транспорт. Про це написало "міністерство інфраструктури і транспорту ЛНР" 18 листопада, повідомляючи про те, що в районі нібито вперше за ці роки запустили маршрутки.

"Рух автобусів у Міловському районі відновився через 30 років", - ідеться в повідомленні окупантів.

Вони перераховують кілька сіл, з якими нібито вперше за три десятиліття з'єднали Мілове.

Водночас місцеві жителі - джерела "ОстроВа" - повідомляють, що до повномасштабного російського вторгнення населені пункти Міловщини - регіону з дуже низькою густотою населення - були сполучені між собою, з районним центром, а також із населеними пунктами сусіднього Біловодського району, зі Старобільськом та Харковом маршрутами, які стабільно працювали, - районними, обласними та міжобласними.

"До окупації області я жила в Біловодському районі поруч із Міловським, - каже переселенка з луганської області Ганна Голеніщева. - Знайомі, колеги жили і в Міловському, і в Біловодському районах. Громадський транспорт скрізь ходив за графіком, можна було дістатися в будь-яку частину району, області, а також в інші області".

Раніше, у вересні, росіяни те саме набрехали про Старобільськ, заявивши, що там також був відсутній громадський транспорт із 1991 року.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті