Окупанти обстріляли Нікопольський район із важкої артилерії та вбили жінку

Російські окупанти вночі 7 травня обстріляли з важкої артилерії Нікопольський район Дніпропетровської області. Про це в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"На руках рашистів знову вбивство мирної людини! Вночі вони били по Нікополю. Застосували важку артилерію. Випустили понад десять снарядів. Загинула 72-річна жінка", - повідомив чиновник.

Крім цього, ще двоє людей постраждали від обстрілу. За словами Лисака, у них стрес і контузія. Крім цього, у Нікополі снаряди пошкодили сім приватних будинків, багатоповерхівку, а також вибили скло в гуртожитку коледжу.

Також обстрілами зачепило три газопроводи, лінію електропередач, 14 сонячних панелей, а ще - господарські будівлі та п'ять автомобілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Херсонщині під російським вогнем загинули шість піротехніків.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
12.03.2025
11:46

«Прийнятний варіант для нас один - повна капітуляція Києва». Російські ЗМІ про Україну

"Київ у такий спосіб також намагається продемонструвати, що має можливості завдавати ударів по російській столиці. Думаю, це велика помилка Зеленського".
Країна
11.03.2025
10:42

Павло Лакійчук: У наших  оборонців є реальні шанси перехопити ініціативу на Донеччині

Суть боротьби на Курщині полягає в тому, щоб нанести максимальний урон противнику. З військової точки зору утримувати там якісь населені пункти немає сенсу, головне — завдати максимальних втрат. З цієї точки зору операція залишається успішною
Донбас
09.03.2025
18:22

Союз непорушний російських журналістів... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу вкотре довели, що  вони не є самостійними гравцями на інформаційному полі. Так, на «офіційних» сайтах «ДНР» і «ЛНР» з'явилося інтерв'ю голови Спілки журналістів Росії...
Всі статті