Окупанти облаштували військовий полігон в промисловому районі Лисичанська неподалік від житлового масиву

"В одному з промислових районів Лисичанська, поблизу старої шахти, окупанти облаштували військовий полігон", - повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 6 січня щодо бойових дій у області.

За словами Лисогора, полігон розташований неподалік від житлового масиву, але ця наближеність окупантів не бентежить.

"Навпаки, в разі влучання по території об’єкту російські пропагандисти намагатимуться зняти провокативний сюжет", - зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що діти з Лисичанська, які підірвалися на вибухівці, досі залишаються в реанімації у важкому стані.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті