Окремі бригади російського спецпризначення знищені на 95% і відновлюватимуться десятиліттями - Washington Post

Низка бригад спеціального призначення в росії втратили до 95% особового складу в Україні. Про це 14 квітня повідомили в The Washington Post.

Журналісти знову посилаються на "злиті" документи Пентагону, згідно з якими російське командування надмірно покладалося на спецназ. У результаті ці частини використовувалися у складі піхотних формувань і зазнали величезних втрат.

"Втрати в цих підрозділах видно на супутникових знімках, які містяться в матеріалах, що потрапили в мережу. Фотографії "до і після", на яких зображено базу 22 окремої бригади спецпризначенців на півдні Росії, згідно з документом, показують, що "всі, окрім однієї, з п'яти російських окремих бригад спецпризначенців, які повернулися з бойових дій в Україні наприкінці літа 2022 року, зазнали значних втрат", - ідеться в матеріалі.

Згідно з висновком США, три з п'яти бригад зазнали втрат у 90-95% особового складу. Солдатам спецпризначенців потрібно щонайменше чотири роки спеціальної підготовки, тому в Штатах вважають, що Москві знадобиться близько десяти років на відновлення всіх підрозділів.

У підсумку чиновники США вважають, що втрати спецпризначенців ГУР РФ зроблять їх менш ефективними не тільки у війні проти України, а й в інших куточках світу.

Точних даних про втрати бійців спецназу в документах немає. Однак в одному з перехоплень йдеться, що 346-та бригада втратила майже всіх своїх бійців. Так, у її складі залишилося 125 осіб із розгорнутих 900.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку повномасштабного вторгнення в Україну росія достовірно втратила понад 10 тисяч одиниць військової техніки.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті