Очільник окупаційної "поліції" Сєвєродонецька та "поліцейський" з кримінальним минулим з Біловодська отримали підозру – СБУ

СБУ повідомила про підозру очільнику окупаційної "поліції" Сєвєродонецька та біловодському "поліцейському" з кримінальним минулим. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у Facebook 20 лютого.

Зазначається, що оперативники СБУ зібрали доказову базу щодо очільника окупаційної поліції у Сєвєродонецьку. Встановлено, що мешканець тимчасово окупованого Довжанська (стара назва Свердловськ) після 2014 року пішов на службу угрупованню "ЛНР" і згодом обійняв керівну посаду у так званому "Свердловському ГОВД МВД ЛНР". У липні 2022 року його призначено "врио начальника Северодонецкого ГОВД МВД ЛНР".

Підкреслюється, що наразі правопорушник допомагає ворогу втримувати під контролем ситуацію у Сєвєродонецьку, виявляє проукраїнськи налаштованих громадян України та здійснює "кримінальне переслідування".

Уточнюється, що також СБУ задокументувала діяльність 32-річного мешканця Старобільського району, якого окупанти влітку минулого року прийняли на службу до незаконного "Беловодского РВ МВД ЛНР". Чоловік був фігурантом кримінального провадження щодо замаху на крадіжку, скерованого до суду у лютому минулого року. Його засудженню завадила війна. Однак окупанти визнали цю особу гідною служити в їхньому "правоохоронному органі".

Слідчі СБУ повідомили правопорушникам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 15 років ув’язнення з можливою конфіскацією майна.

Раніше повідомлялось, що двох колишніх чиновників-комунальників з Луганщини викрито на співпраці з ворогом.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті