Норвегія затвердила пакет військової допомоги для України на 7 мільярдів євро

Парламент Норвегії затвердив п'ятирічну програму військової підтримки України. Про це йдеться на офіційному сайті установи.

З 2023 по 2027 рік норвезці виділятимуть Україні по 1,3 мільярда євро на рік. Ці гроші будуть спрямовуватися на нагальні потреби, перелік яких формуватиметься в залежності від потреб української армії.

"Я радий широкій згоді щодо програми підтримки України. Це займе більше п'яти років, до наступного парламентського терміну. Ми разом засуджуємо війну росії в Україні та підтримуємо законну оборонну боротьбу українського народу", – заявив прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре.

Як повідомлялося раніше, парламент Словаччини визнав російський режим терористичним

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті