Німеччина й Велика Британія перехопили три військові літаки РФ над Балтійським морем, які летіли без радіолокаційних відповідачів

Німеччина й Велика Британія перехопили над Балтійським морем три російські військові літаки 26 квітня. Про це повідомили Військово-повітряні сили Німеччини у Twitter.

"Німецькі та британські євровинищувачі були підняті по тривозі для ідентифікації 3 військових літаків. Два СУ-27 і один ІЛ-20 РФ знову пролетіли без сигналу транспондера в повітряному просторі над Балтійським морем", – сказано в повідомленні.

В Twitter також розмістили відповідні фото.

Як зазначає zaxid.net, на початку квітня винищувачі Румунії F-16 із місії повітряного патрулювання НАТО вже перехоплювали та супроводжували два російські Су-27. А кілька днів тому американські винищувачі перехопили два російські стратегічні бомбардувальники Ту-95., а в лютому два винищувачі F-35 ВПС Нідерландів перехопили групу з трьох російських військових літаків біля кордону Польщі. Російські літаки залишалися в міжнародному повітряному просторі і не заходили в повітряний простір Штатів або Канади, проте діяли в розпізнавальній зоні ППО Аляски.

Раніше повідомлялось, що для контрнаступу Україні потрібні винищувачі й далекобійні ракети, але союзники поки не перетинають "червону лінію" поставок.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті