"Не чекаємо свят, а чекаємо обмінів". Рідні захисників Маріуполя, які досі у полоні, провели акцію у Львові

У Львові рідні полонених з Маріуполя вийшли на акцію, щоб привернути увагу суспільства, - пише "Суспільне", посилаючись на коментарі організаторів.

За їх словами, вони намагаються привернути увагу до відсутності обмінів, а також вкотре нагадати про необхідність дій міжнародних організацій, зокрема "Червоного хреста" і ООН.

Рідні захисників зібралися біля Оперного театру близько 12:00. Із собою вони принесли плакати із закликами: "Не мовчи — полон вбиває", "Моє серце майже два роки у полоні", "Де Азов?" та іншими.

"Ми прагнемо, щоб кожен пам'ятав про оборонців "Азовсталі", які понад 560 днів знаходяться в катівнях ворога, та боровся за їхнє визволення. Пам'ятайте, що полон — не опція збереження життя, що полон — вбиває. Що поки ви займаєтесь буденними справами, можете спокійно жити, кохати, пити каву, їсти смачну їжу, що приготувала мати або дружина, гуляти зі своїми дітьми, купувати подарунки близьким до Різдва — їх другий рік катують", — кажуть організатори.

Серед учасників акції — мама 22-річного військовополоненого захисника Маріуполя Надія. Жінка розповіла, що у її сина день народження у травні. Два роки це свято він зустрічає у полоні.

"Хочеться звернути увагу на діяльність всесвітніх організацій, щоб наша влада на них тиснула, тому що наших звернень вони не чують. У планах щосуботи або через суботу виходити на акцію, тому що до того нас просили не робити акцій до кінця листопада. Листопад закінчився, а досі ніяких обмінів", — каже мама військовополоненого Надія.

Акція у Львові тривала більше години. Такі ж акції 10 грудня відбулися у Вінниці, Одесі та Черкасах.

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті