Напарник Трампа, кандидат у віцепрезиденти США Венс заявив про потребу "принести мир" в Україну

Кандидат у віцепрезиденти сенатор Джей Ді Венс прокоментував питання війни в Україні під час передвиборчого заходу у Філадельфії 6 серпня. Він заявив, що “потрібно вірити у мир і потрібно принести мир в цей регіон світу”, - пише "Голос Америки".

Венс також підкреслив, посилаючись на неназвані звіти, що “українцям не вистачає військових, які можуть воювати”, а також повторив тезу Дональда Трампа, що Росія б ніколи не вторглась в Україну, якби той був президентом.

“І якщо ви хочете принести мир в цей регіон, вам потрібен перемовник, якого Владімір Путін поважає. Чи тут хтось такий є? Очевидно, ми зараз - серед упередженої публіки, але чи хтось тут вважає, що Владімір Путін поважає Камалу Гарріс? Вона всіх вас боїться. І вона точно не зможе сісти в аудиторії з Владіміром Путіним та просувати прийнятний мир”, – заявив Венс.

Кандидат у віцепрезиденти від Республіканської партії також виклав своє бачення зовнішньої політики США, відповідно до якого на чолі держави має бути людина, яка “розуміє дипломатію, яка розуміє, що Америка має важелі перемовин, через які в якихось місцях можна відключити енергію чи перекрити доступ до неї там, де є погані хлопці, які відповідають за енергетичну політику”.

При цьому видання нагадало, що у вівторок, 6 серпня, кандидатка у президенти Камала Гарріс оголосила ім'я свого напарника, номінанта у віцепрезиденти від Демократичної партії. Ним став губернатор штату Міннесота Тім Волц.

Губернатор Міннесоти став на підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Так вже 24 лютого 2022 року він написав на своїй сторінці у мережі X слова підтримки Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті