Набої та протитанкові снаряди. Литва передала Україні новий пакет військової допомоги

Міністерство оборони Литви передало українським військовим черговий пакет військової допомоги, який включає набої та снаряди для протитанкових гранатометів. Про це повідомляє сайт Міноборони Литви 15 грудня.

"Збройні сили Литви доставили в Україну кілька мільйонів набоїв і кілька тисяч боєприпасів для переносних протитанкових гранатометів малої дальності. До складу вантажу також увійшли близько тисячі розкладних ліжок", - зазначається у повідомленні.

Міністр національної оборони Арвідас Анушаускас наголосив, що Литва чує нагальні запити України і продовжує надавати підтримку відповідно до озвучених потреб.

"Ми активно закликаємо наших союзників робити те ж саме", - додав він.

Також Литва вже розробила довгостроковий план підтримки. 

"Новий пакет військової допомоги Україні на суму 200 мільйонів євро передбачений на 2024-2026 роки", - зазначили у Міноборони Литви.

Як повідомлялось раніше, Литва відремонтувала перші танки Leopard 2. Вони готуються до відправки на передову в Україну.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті