На Волинь прибула перша група дітей із прийомних родин Харківщини

У межах співпраці обласних адміністрацій Волинь прийняла першу групу дітей із прийомних родин Харківщини. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

"За сприяння Благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» у Волинській області буде забезпечено перебування першим 17 сім’ям з дітьми строком на три місяці. Протягом цього терміну родинам пропонуватимуться можливості для подальшого перебування на безпечній території", - йдеться у повідомленні.

В організації довезення сімей до місця оздоровлення взяли участь АТ «Укрзалізниця», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Партнерство «Кожній дитині».

ЮНІСЕФ та партнери провели індивідуальну оцінку для кожної сімʼї, на основі якої надають фінансову допомогу кожній переміщеній особі в розмірі 10 800 гривень, продуктові та гігієнічні набори, психосоціальну підтримку.

Таким чином, до безпечного регіону було переміщено 75 осіб, серед яких 50 дітей. Після прибуття на Волинь сімʼї супроводжуватимуть соціальні служби. Партнери, серед яких ЮНІСЕФ, СОС «Дитячі містечка», «Джерело» та інші, готові надавати подальшу підтримку для забезпечення добробуту дітей та сімей.

У Мінреінтеграції нагадали, що питання евакуації дитячих будинків сімейного типу, прийомних та опікунських родин обговорювали на нещодавній нараді з гуманітарного реагування в Харківській області під головуванням Віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук. 

Загалом на потреби переміщення таких сімей до безпечних регіонів України БФ «СОС Дитячі Містечка» виділив 36 мільйонів гривень.

"Я дякую всім нашим партнерам, які долучилися до евакуації дітей із прифронтових територій. Кожна українська дитина повинна бути в безпеці", — резюмувала Віцепрем‘єрка.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті