На українсько-польському кордоні невдовзі з’явиться новий пункт пропуску

На українсько-польському кордоні, що поблизу Перемишля, завершується будівництво контрольно-пропускного пункту «Нижанковичі – Мальховіце». Фото КПП опублікував віце-маршалек Підкарпатського воєводства Пьотр Пільх, повідомляє Главком.

За його словами, австрійська компанія Strabag, яка будує об'єкт, здасть в експлуатацію готовий пункт пропуску вже до кінця березня.

«Завдяки доброзичливості директора Strabag мені вдалося сьогодні відвідати пункт пропуску. Додам, що він гарний і функціональний. Невдовзі цей прикордонний пункт не лише забезпечуватиме можливість проходження кордону для мандрівників, а й стане великим робочим місцем, яке дуже необхідне для Перемишля», – підписав Пільх.

Пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» розпочали створювати у вересні 2021 року. Згідно з проєктом, на території пункту має бути п'ять транспортних смуг і 16 адмінбудівель. Прикордонний пункт повністю розташований на території Польщі. Польський уряд повністю профінансував будівництво вартістю 109 млн злотих. Цей КПП призначений для міжнародних пасажирських і вантажних перевезень. За попередніми розрахунками, щодоби об'єкт зможе обслуговувати приблизно чотири тисячі легкових авто та 100 автобусів.

 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті