На території Липецької області РФ запроваджено режим "повітряної небезпеки"

На території Липецької області РФ вводиться режим "повітряної небезпеки". Про це повідомляє місцева влада в Телеграм.

"Поблизу кордонів регіону помічені БПЛА. Усі сили та засоби приведені в підвищену готовність.  Дотримуйтесь спокою та не піддавайтеся паніці", - йдеться в повідомленні.

Влада переконує населення, що "сигнал має інформаційний характер".

"Введення режиму "Повітряна небезпека" не впливає на нормальну життєдіяльність регіону. Слідкуйте за інформацією про оперативну обстановку в офіційних каналах уряду та МНС", - намагається заспокоїти людей влада.

Як повідомлялося, "Легіон "Свобода Росії" веде мінометний вогонь: "Відправляємо бюлетень на стіл до Володимира Володимировича".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті