На Сумщині за тиждень евакуйовано 535 осіб, із них 143 дитини - ОВА

На Сумщині триває евакуація зі 189 населених пунктів 17 територіальних громад області, за останній тиждень із прикордонних населених пунктів було евакуйовано 535 осіб, із них 143 дитини. Про це у Телеграм 13 жовтня повідомила Сумська обласна військова адміністрація.

"За інформацією департаменту цивільного захисту населення Сумської ОВА, станом на зараз евакуйовано 36 тис. 804 особи, з них 6 тис. 469 дітей. Евакуйовано всіх мешканців із 34 населених пунктів 5-кілометрової та поза межами 5-кілометрової зони від державного кордону України з РФ", - йдеться у повідомленні. 

Також з окремих громад області триває обов'язкова евакуація в примусовий спосіб дітей із 28 населених пунктів Середино-Будської громади Шосткинського району (за винятком м. Середина-Буда) та з 24 населених пунктів Великописарівської селищної територіальної громади.

Нагадаємо, на Сумщині оголосили примусову евакуацію дітей із їхніми родинами. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті