На стінах школи російського селища з населенням 8 тисяч осіб встановили відразу 9 пам'ятних дощок загиблим в Україні окупантам

На стінах школи російського селища Рощинський Самарської області встановили відразу 9 пам'ятних дощок загиблим в Україні окупантам. Про це пишуть місцеві ЗМІ. 

Меморіал, що опосередковано підтверджує колосальні втрати російських агресорів, з'явився в населеному пункті з населенням близько 8 тисяч жителів 9 грудня 2023 року, у так званий День Героїв Вітчизни.

Раніше влада селища заявляла, що меморіальні дошки не можуть бути встановлені на фасаді школи, бо його нещодавно було відремонтовано, і він перебуває на гарантії, за умовами якої забороняється монтаж сторонніх конструкцій до 2015 року. Однак рідні загиблих в Україні окупантів домоглися свого.   

Як повідомлялося раніше, російські військові поскаржилися меру Омська Сергію Шелесту на директорку школи, яка відмовилася розмістити на стіні закладу пам'ятну дошку на честь чергового загиблого на війні випускника. "Якщо ми будемо всіх розвішувати, стін не вистачить, тут вам не кладовище", - заявила вона.

Статті

Країна
18.11.2024
10:56

Субсидія на оренду житла для ВПО: деталі програми та "підводні камені"

Субсидія на оренду житла ((як і допомога на оплату житлово-комунальних послуг) призначатиметься Пенсійним фондом України. Важливо, що отримувати субсидію на оренду житла можна буде одночасно із субсидією на житлово-комунальні послуги.
Донбас
17.11.2024
17:19

Якщо перемога в «СВО» буде не такою, як мріялося, треба зробити вигляд, що так і планувалося. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в публікаціях окупованого Донбасу виразно відчувався смуток і розчарування з приводу того, що «маленька переможна війна» Путіна не вийшла. У зневіру впав навіть Телеграм-канал терористичного батальйону «Восток». Філософські роздуми...
Луганськ
16.11.2024
19:22

Як онкохворі з Луганщини лікуються, а обласний онкодиспансер лікує – на третьому році повномасштабної війни

«Але питання в тому, що це дискримінація громадян України, які є переселенцями з 2014 року. Тобто, один із проявів такої дискримінації», - зауважує Марина.
Всі статті