На сміттєвих полігонах за допомогою більш ніж ста відеокамер тепер стежитимуть і за жителями Алчевська. Першим був Луганськ

Російські окупанти тепер стежитимуть за жителями Алчевська за допомогою більш ніж ста відеокамер, встановлених на сміттєвих полігонах. Про це повідомила так звана «перша заступниця голови адміністрації Алчевська» Світлана Гребенькова, пишуть окупаційні ЗМІ 19 листопада.

«Понад 100 камер відеоспостереження з'являться на точках збору твердих комунальних відходів (ТКО) в Алчевську, встановлення перших із них розпочалося в місті цього тижня», - ідеться в повідомленні ЗМІ.

«У рамках першого етапу буде встановлено 28 відеокамер, у рамках другого - 73. Загалом в Алчевську на пунктах збору твердих комунальних відходів функціонуватиме 101 сертифікована камера відеоспостереження», - уточнила колаборантка.

Раніше «ОстроВ» повідомляв, що за жителями окупованого Луганська тепер стежитимуть і на сміттєвих полігонах: на міських звалищах встановили 9 відеокамер.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті