На окупованій території Донецької області з 19 липня запроваджено графік відключень світла

На окупованій території Донецької області з 19 липня ввели графік тимчасового відключення електроенергії через спеку. Про це повідомила "Регіональна енергопостачальна компанія" у "ДНР".

«Для забезпечення стабільного електропостачання за командою диспетчерського центру Філії АТ „СО ЄЕС“ Донбаське РДУ з 10 години 00 хвилин 19.07.2024 р. та для збереження стійкості енергосистеми вводиться в дію Графік тимчасового відключення споживання електропостачання на території Донецької Народної Республіки», — йдеться у повідомленні. повідомленні.

Відключення електрики кожної групи споживачів щодня становитимуть 2 години. Графік відключень вводять через ризик аварійних відключень електропідстанцій і споживання електроенергії, що збільшилося, що викликає аномальна спека.

Згідно з графіком, в окупованому Донецьку відключення електрики діятимуть у дві черги — з 10 до 12, а також з 12 до 14 години. В окупованих Макіївці, Волновасі, Дебальцевому, Дмитрівці, Кальчику, Донському, Карані, Червоній Поляні та с/з Донецьку — з 10:00 до 12:00.

З 12:00 до 14:00 електрики не буде у Володарському районі, селах Панівка, Республіка, Новогригорівка та Новороманівка, у Макіївці, Єнакієвому, Вуглегірську, Світлодарську, Миронівці, Докучаєвську та Оленівці.

З 14:00 до 16:00 відключення будуть у Тельмановому, Старобешівському, Новоазовському, Мангуському районах, Маріуполі, Ялті, Мелекіному, Біл. Косу, Урзуф, Юріївку, Старченкове, Новоукраїнку, Федорівку, Бойове, Суженку, Зелений яр, Садове, Веселе, Лугове, Волноваху, Дмитрівку та Донське.

З 16:00 до 18:00 - Волноваський район, смт. Кальчик, Карань, Червона Поляна з/з Донецький, Дебальцеве, Єнакієве, Вуглегірськ, Світлодарськ, Миронівка, Єнакієве, Володарський район та Макіївка.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті