На Луганщині окупанти посилили репресивні заходи по відношенню до жителів

Силовики посилили репресивні заходи по відношенню до населення у "ЛНР", вибір жертви не залежить від наявності чи відсутності російського паспорта. Про це повідомив у Телеграм голова Луганської ОВА Артем Лисогор 29 листопада. 

Він зазначає, що здебільшого місцевих окупанти звинувачують у роботі на українські спецслужби, участі у терористичних організаціях чи їх фінансуванні, співробітництві з іншими державами. Крім того, луганчанам приписують розпалювання ненависті чи то неповідомлення окупантів про осіб, які нібито скоїли злочин за законодавством РФ.

"Під останнє може підпасти майже кожен, хто залишився в окупації. Особливо у період постійного посилення кремлем репресивного механізму і відсутності у більшості населення доступу до інтернету, що не дає можливості оперативно слідкувати за змінами у законах рф. Лише за останні два місяці на окупованій Луганщині загарбники відкрили 68 кримінальних проваджень із зазначених приводів. Силовики з росії, які приїздять в регіон у відрядження, у такий спосіб намагаються усіляко проявити себе і покращити статистику органів, які вони представляють, нехтуючи людськими долями", - зазначив Лисогор.

Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі посилилися репресії проти жителів без російських паспортів.

Статті

Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Донбас
02.02.2025
18:50

У Донецьку та Луганську почали грабувати награбоване. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розгорнулася заочна дискусія про те, добре чи погано брати чуже. Молоді «республіки» запевняли, що все те, що вони вкрали в України, - це правильно, а от коли вкрадене починають віджимати в них, то це вже...
Всі статті