На Луганщині окупанти долучають пенсіонерів до розбору завалів

На Луганщині окупанти збирають особисті дані пенсіонерів і використовують цих людей для розбору завалів. Про це повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай у Телеграм 14 липня.

"Багато цікавило питання, навіщо окупантам необхідно швидко провести перепис населення. Одна з причин - формування реєстру пенсіонерів", - зазначив він.

За інформацією ОВА, протягом кількох днів щодо оформлення пенсій у Сєвєродонецьку звернулося близько 220 українців із 8 тис. осіб, що залишилися у місті. Чи росіяни виплачуватимуть їм гроші, невідомо.

"Втім, окупаційною владою вже прийнята постанова, яка "...дає право пенсіонерам брати участь у роботах тимчасового характеру...". Тобто, зібрали особисті дані та дозволили людям долучатися до розбору завалів", - наголосив глава ОВА.

Як раніше повідомлялося, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ чекає на гуманітарну катастрофу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Світ
25.03.2025
19:24

“Україна стикається з дилемою за дилемою”. Огляд західних медіа

Хоча президент Росії Владімір Путін стверджує, що окуповані території є частиною Росії, електронна система відстеження ув'язнених, створена Москвою, там не працює. Цивільні можуть роками нудитися у в'язниці без пред'явлених обвинувачень, без доступу...
Всі статті