На Каховській дамбі війська РФ прикриваються цивільним транспортом

На Херсонщині свій рух через дамбу Каховської ГЕС російські військові прикривають цивільним транспортом місцевих жителів. Про це повідомив в ефірі національного телемарафону перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський 6 серпня. 

"У першу чергу, використовується міст у Каховці на дамбі – там є рух військової техніки…Але вони…міксують свої військові колони з місцевими, з цивільним транспортом", - сказав Соболевський.

Він підкреслив, що ЗСУ не можуть працювати по таких цілях, тому що зрозуміло, що там буде велика кількість жертв серед місцевого населення.

Соболевський відзначив, що ворог використовує і понтонну переправу через Дніпро, але вона насправді там не дає результатів порівняно з Антонівським мостом.

Як повідомлялося раніше, у мережі з'явилося відео з Антонівського мосту в Херсонській області, по якому Збройні сили України в ніч на 27 липня завдали влучного удару. Пересуватися мостом тепер неможливо; таким чином, логістичні й транспортні шляхи загарбників зруйновані.

Збройні сили завдали ударів по трьох ключових об'єктах: Антонівському і Дар'ївському мостах і по дорозі через дамбу Каховської ГЕС.

Як повідомлялось раніше, так званий "заступник голови" окупаційної влади Нової Каховки помер після замаху. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті