На Херсонщині за добу через обстріли одна людина загинула, ще 6 дістали поранення

У Херсонській області за добу через ворожі обстріли з різних видів зброї одна людина загинула, ще шість дістали поранення. Про це повідомив у Телеграм голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін 25 лютого.

"Минулої доби противник обстрілював Білозерку, Шляхове, Новоберислав, Гаврилівку, Садове, Станіслав, Осокорівку і місто Херсон", - написав він..

Прокудін наголосив, що "через російську агресію 1 людина загинула, ще 6 отримали поранення".

За даними ОВА, російські військові поцілили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема, було пошкоджено "2 багатоповерхівки та 7 приватних будинків. У Херсоні зафіксовано обстріли навчального закладу, адмінбудівлі та об'єкта критичної інфраструктури".

Унаслідок влучань у населених пунктах Білозерка, Станіслав і Садове Херсонського району пошкоджено газопровід, автомобіль та екскаватор. У Шляховому Херсонського району ворог влучив у навчальний заклад.

Так само Прокудін повідомив, що силам протиповітряної оборони в області вдалося знищити 1 "Shahed-131/136".

Як повідомлялося, увечері 24 лютого через російський обстріл у селі Лиман на Харківщині спалахнула масштабна пожежа на території ферми.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті