На Харківщині росіяни вклинилися в лінію оборони ЗСУ вздовж Осколу, дійшли до автошосе Куп'янськ-Борова - ЗМІ

На території Харківської області російські окупанти змогли дійти до автошляху Куп'янськ-Борова. Про це свідчить інтерактивна мапа українського недержавного OSINT-проєкту DeepState станом на неділю, 13 жовтня 2024 року, - повідомляє Еспресо.

На ній видно вихід армії РФ на ділянку автомобільного шляху Куп'янськ-Борова між селами Кругляківка та Колісниківка.

"Цей шлях сполучає два районні центри Харківщини: нинішній (місто Куп'янськ) та колишній (селище Борова), що мав такий статус до адміністративно-територіальної реформи 2015-2020 років, появи територіальних громад і, як наслідок, збільшення розмірів районів", - пише видання.

Автошлях проходить східним узбережжям річки Оскіл.

Місце прориву й відповідного плацдарму росіян виглядає "клином" в українській лінії оборони вздовж Осколу.

За допомогою функції Time Line на сайті Deepstatemap.live можна встановити проміжок часу, витрачений росіянами на рух від утримуваного ними впродовж тривалого періоду села Піщане до траси Куп'янськ-Борова. Від початку серпня 2024 року на це у них пішло понад 2 місяці.

"Відбиті штурмові дії" противника в районі слі Колісниківка та Кругляківка на Куп'янському напрямку згадано у ранковому зведенні Генерального Штабу Зройних Сил України за неділю, 13 жовтня.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті