На гарячу лінію проекту зі здачі в полон "Хочу жити" щодня звертаються понад 100 осіб - ГУР

Українським державним проектом "Хочу жити", що дозволяє росіянам здатися в полон, скористалися понад 1,2 млн осіб, переважна більшість яких із Росії. Про це заявив голова прес-служби ГУР Андрій Юсов в ефірі телемарафону 17 грудня.

"Понад 1 мільйон 200 тисяч людей – це ті люди, які скористалися інформаційними ресурсами проєкту "Хочу жить". Із них левова частка - це люди, які перебувають на території так званої Російської Федерації", - заявив Юсов.

Юсов зауважив, що це не прямі звернення, однак люди вивчають для себе та своїх рідних можливість зберегти життя в кривавій війні, які влаштував російський диктатор Путін.

Також представник пресслужби розвідки додав, що на гарячу лінію та в чат-бот щодня звертаються більше 100 осіб.

"Результати є, і вони вагомі, які стосуються і окремих рашистів, які здаються в полон, і цілих підрозділів, і це не лише рядові, але й офіцерський склад. Хоча найбільшу активність проявляють, безумовно, частково мобілізовані. Це люди, які взагалі не розуміють, що їм робити на війні в Україні й для чого вони тут опиняються", - розповів представник ГУР.

Як повідомлялося раніше, у ГУР підтвердили, що віддали РФ священика-зрадника, щоб повернути громадянина США.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті