На фронті відбулося 91 боєзіткнення, на Курахівському напрямку - 19

На Курахівському напрямку відбулась максимальна кількість боєзіткнень з початку доби - 19. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 7 грудня. 

"Точаться запеклі бої на Курахівському напрямку. Поблизу Сонцівки, Зорі, Курахового, Єлізаветівки, Романівки, Ганнівки, Успенівки, Розливу та Нескучного протягом дня відбулося 19 бойових зіткнень, вісім атак окупантів тривають", - сказано в повідомленні.

Від початку доби на фронті відбулося 91 боєзіткнення. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Разом з тим, окупанти і далі зосереджують зусилля на Лиманському, Покровському, Курахівському, Времівському напрямках та на Курщині.

Потерпали від російських артилерійських обстрілів прикордонні райони Чернігівщини. Сьогодні ворог бив по населених пунктах Вильчики і Сеньківка.

На Харківському напрямку Сили оборони відбили один штурм ворожих військ поблизу Вовчанська.

На Куп’янському напрямку ворог протягом дня п’ять разів намагався просунутися до наших позицій в районах Лозової, Масютівки та Зеленого Гаю. Три боєзіткнення продовжуються.

Агресор збільшив кількість атак до 15 на Лиманському напрямку. Атакував поблизу Твердохлібового, Копанок, Богуславки, Греківки, Чернещини, Макіївки, Зарічного, Тернів та Ямполівки. Вісім боєзіткнень наразі тривають.

На Краматорському напрямку наші захисники відбили чотири атаки окупантів в районах Часового Яру, Ступочок та Білої Гори. Ще дві атаки тривають.

На Торецькому напрямку ворог п’ять разів намагався йти вперед в районах Торецька, Диліївки та Неліпівки. На даний час триває один бій. 

Активність ворога наразі зберігається і на Покровському напрямку. 13 разів за сьогодні тут розпочиналися зіткнення різної інтенсивності. Відбито ворожі атаки в районах Променя, Лисівки, Даченського, Пушкіного, Зорі та Новотроїцького. Наразі ще триває шість боєзіткнень. 

На Времівському напрямку агресор 10 разів атакував позиції наших захисників в районі населених пунктів Веселий Гай, Костянтинопольське, Сухі Яли, Новодарівка, Новосілка, Темирівка, п’ять боєзіткнень тривають.

На Придніпровському напрямку Сили оборони відбили один ворожий штурм.

На Курщині українські захисники ще відбивають 10 атак загарбників, всього на напрямку за сьогодні зафіксовано 16 боєзіткнень.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулось.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ за добу ліквідували 1300 окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті