На Донеччині за добу з лінії фронту евакуйовано 454 людини, у тому числі 74 дитини

Російські окупанти за минулу добу 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини, з лінії фронту евакуйовано 454 людини, у тому числі 74 дитини.. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Він також розповів про оперативну ситуацію по області станом на ранок 11 травня.

"Покровський район. У Єлизаветівці Мар'їнської громади 2 людини загинули і 1 поранена. В Курахівській громаді пошкоджені 5 приватних будинків у Трудовому, 2 у Вовченці, 1 у Кураховому; адмінбудівля і багатоповерхівка у Гострому. 

Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Терни і Ямполівка. У Старій Миколаївці Іллінівської громади пошкоджено 7 об'єктів. У Марковому Костянтинівської громади пошкоджено 4 будинки.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді поранені 2 людини, пошкоджені 14 приватних будинків, 3 багатоповерхівки і промислова будівля. У Сіверську пошкоджено 3 будинки та нежитлову споруду.", - повідомив очільник Донецької ОВА.

Як повідомлялося, 10 травня на Авдіївському напрямку було відбито 24 ворожих атаки окупантів.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті