На Донеччині за добу під обстрілами одна людина загинула, троє зазнали поранень, пошкоджено 49 житлових будинків

Поліція регіону 19 лютого повідомляє, що зафіксувала за добу 3198 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору Донеччини.

Під ударом перебували 13 населених пунктів. Пошкоджено 60 цивільних об’єктів, з них 49 житлових будинків.

На Костянтинівку та околиці росіяни скинули 9 бомб «ФАБ-250» - вбили щонайменше одну людину, ще одну цивільну особу поранили. Руйнувань зазнали 17 приватних будинків, підприємство, 2 газопроводи, ЛЕП.

У Покровську ворог уразив FPV-дроном цивільний автомобіль – поранено мирного жителя.

По Іллінівці Краматорського району росія вдарила авіабомбою «ФАБ-250» - травмовано цивільну особу, пошкоджено 14 приватних будинків, автомобіль, газопровід.

Внаслідок бомбових атак в Іванопіллі пошкоджено 16 приватних будинків і адмінбудівлю, в Катеринівці – три домогосподарства, у Марковому – 5  осель, у Новодмитрівці – заклад освіти.

Мирноград окупанти атакували двома бомбами «ФАБ-250» - пошкодили багатоквартирний і приватний будинки.

У Багатирі пошкоджено приватний будинок.

Донецька ОВА повідомляє, що за добу з лінії фронту евакуйовано ще 63 людини, у тому числі 8 дітей.

Статті

Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Донбас
16.02.2025
18:14

"Генерали гуманітарних військ" запропонували вважати "безкорисливу" Росію "Матір'ю народів". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним спікером на інформаційному полі окупованого Донбасу був такий собі Юрій Мезінов. Людина, про яку на непідконтрольних територіях мало хто знав, але, мабуть, через дефіцит більш-менш притомних ньюсмейкерів головне ЗМІ «ДНР»...
Всі статті