На Донеччині з 2022 року від російських обстрілів загинули 33 працівники освіти, 17 учителів загинули на фронті - ОВА

У Донецькій області з початку повномасштабної війни загинули від ворожих обстрілів на території регіону 33 працівники освіти та ще 17 учителів загинули на фронті у лавах ЗСУ. Про це на онлайн-брифінгу сказала директорка департаменту освіти та науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - повідомляє Укрінформ.

«Взагалі загинули 33 працівники закладів освіти Донеччини. Це цивільні люди, з яких 16 – педагогічні працівники. Бо працівники закладів освіти – це технічний та педагогічний персонал… До того ж у нас сьогодні в лавах Збройних Сил України служать 123 вчителі, і, на жаль, вже 17 із них загинули», - сказала Сідашева.

Вона зазначила, що цивільні працівники освіти загинули у зв’язку з тим, що перебували на території Донецької області, яка з початку повномасштабної війни піддається ворожим обстрілам.

Сідашева уточнила, що дані про загиблих працівників закладів освіти Донеччини надані без урахування втрат у Маріуполі та Волновасі.

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення російські війська пошкодили 871 заклад освіти у Донецькій області.

«На жаль, ця статистика збільшується», - сказала Сідашева.

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує будинки, підприємства, енергетичні, газові та інші інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 км.

У регіоні триває обов’язкова евакуація цивільного населення. У багатьох населених пунктах, які наближені до лінії фронту, проводиться примусова евакуація дітей з родинами.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті