На Донеччині викрито агентурну мережу ФСБ, яка наводила удари на ППО

На Донеччині викрито міжрегіональну агентурну мережу ФСБ РФ, яка завдавала шкоди боєготовності Сил оборони та наводила удари на ППО. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура 17 жовтня.

Як повідомляється, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури 2 жителям с. Малотаранівка та м. Одеса повідомлено про підозру у держзраді, а громадянці РФ - несанкціонованому поширенні інформації про розміщення ЗСУ (ч. 2 ст. 111, ч. 3 ст. 114-2 КК України).

У березні 2022 року на вказівку співробітника ФСБ РФ створено чат у месенджері «Telegram» для проведення підривної діяльності проти України. До вказаної спільноти долучилась мешканка с. Малотаранівка.

Згодом до чату доєднався масажист з м. Одеса та громадянка РФ з с. Лиманка, що на Одещині.

Завербовані повідомляли дані про ремонт техніки, переміщення артозброєння і розташування ППО в Донецькій та Одеській областях. Чоловік надсилав карти місцевості із відбудовою воєнних об’єктів та інформацію щодо прольоту авіації.

Підозрюваним обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

Як повідомлялося, в "Укренерго" відсторонили від роботи затриманого за підтримку РФ працівника. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті