На Донеччині у двох прифронтових селах відновили газопостачання

На Донеччині у прифронтових селах Ярова і Дробишево деокупованої Лиманської громади відновили газопостачання. Про це у Фейсбуці повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін, передає Укрінформ.

«Газовики Донеччини продовжують працювати у надскладних умовах… Зовсім недавно доступ до газу отримали жителі прифронтових Ярової і Дробишевого, що в деокупованій Лиманській громаді», - написав очільник області.

Він зазначив, що незважаючи на постійні обстріли, фахівці постійно виїжджають на всі ушкоджені ділянки газогонів, щоб якнайшвидше відновити газопостачання.

За словами Філашкіна, зараз триває ремонт в Рай-Олександрівці та на газопроводах Покровської і Костянтинівської громад.

Керівник ОВА подякував всім газовикам за професіоналізм і стійкість, завдяки яким «люди відчувають турботу держави».

Як повідомлялось, НАК «Нафтогаз України» зазнала збитків на понад 1 млрд дол. через пошкоджену та зруйновану внаслідок російських обстрілів інфраструктуру. Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, ворог вбиває та травмує цивільних мешканців, руйнує інфраструктурні об’єкти. Місто Лиман та прилеглі села ЗСУ визволили від російської окупації у жовтні 2022 року.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті