На Донеччині триває реалізація 32 проєктів з облаштування укриттів в закладах освіти

У Донецькій області з початку поточного 2024 року завершена реалізація восьми проєктів з облаштування укриттів в закладах освіти та триває реалізація ще 32-х таких проєктів. Про це на брифінгу сказала директорка департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - повідомляє "Укрінформ".

«Ще з 2022 року, коли почалося повномасштабне вторгнення і прийшло розуміння того, що ми не зможемо без укриттів ніколи відкрити заклад освіти, Донеччина теж розпочала цю роботу. Більш активніше вона була у 2023 році. І ми вже маємо об'єкти фонду захисних споруд цивільного захисту, які в принципі готові, обмежено готові. Це у 71 закладі освіти є такі укриття. У 2024 році вже закінчено реалізацію 8 таких проєктів з облаштування укриттів», - сказала Сідашева.

Вона уточнила, що цьогоріч облаштували укриття в закладах освіти Миколаївської, Краматорської, Криворізької, Покровської та Слов'янської територіальних громад.

За словами Сідашевої, на Донеччині «і зараз триває ще реалізація 32-х таких проєктів».

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує будинки, енергетичні та різні інфраструктурні об’єкти. Регіон має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км.

На території Донецької області, яка контролюється українською владою, російські загарбники на початок травня 2024 року пошкодили та зруйнували будівлі 377 шкіл та 359 дитячих садочків.

В 2023/24 навчальному році учні дистанційно здобували освіту в 275 школах Донеччини.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті