На Донеччині триває реалізація 32 проєктів з облаштування укриттів в закладах освіти

У Донецькій області з початку поточного 2024 року завершена реалізація восьми проєктів з облаштування укриттів в закладах освіти та триває реалізація ще 32-х таких проєктів. Про це на брифінгу сказала директорка департаменту освіти і науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - повідомляє "Укрінформ".

«Ще з 2022 року, коли почалося повномасштабне вторгнення і прийшло розуміння того, що ми не зможемо без укриттів ніколи відкрити заклад освіти, Донеччина теж розпочала цю роботу. Більш активніше вона була у 2023 році. І ми вже маємо об'єкти фонду захисних споруд цивільного захисту, які в принципі готові, обмежено готові. Це у 71 закладі освіти є такі укриття. У 2024 році вже закінчено реалізацію 8 таких проєктів з облаштування укриттів», - сказала Сідашева.

Вона уточнила, що цьогоріч облаштували укриття в закладах освіти Миколаївської, Краматорської, Криворізької, Покровської та Слов'янської територіальних громад.

За словами Сідашевої, на Донеччині «і зараз триває ще реалізація 32-х таких проєктів».

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває і травмує цивільних жителів, руйнує будинки, енергетичні та різні інфраструктурні об’єкти. Регіон має найбільшу протяжність лінії фронту, яка становить близько 300 км.

На території Донецької області, яка контролюється українською владою, російські загарбники на початок травня 2024 року пошкодили та зруйнували будівлі 377 шкіл та 359 дитячих садочків.

В 2023/24 навчальному році учні дистанційно здобували освіту в 275 школах Донеччини.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті