На Донеччині продовжують реалізацію програми релокації шахтного обладнання

Вугледобувні підприємства неможливо релокувати з Донеччини, але зараз працює програма релокації шахтного обладнання. Про це на онлайн-брифінгу сказала директорка Департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОВА Тетяна Тараненко, -  повідомляє Укрінформ.

За словами Тараненко, більшість промислових підприємств було релоковано з Донеччини на початку повномасштабної військової агресії Росії, але вугледобувні та великі машинобудівні підприємства релокувати неможливо. Тому у безпечні регіони релокують спеціальне обладнання з цих підприємств.

«Потрібно розуміти, що є деякі промислові підприємства, які просто фізично, технічно майже неможливо релокувати. Це такі, як вугледобувні та великі машинобудівні. По можливості вживаються заходи щодо релокації вугледобувного обладнання. Це є, і ця програма існує, і вона працює, наскільки це можливо у наших умовах», - заявила Тараненко.

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ. Область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 км. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року Донеччина втратила майже 100% своєї металургійної галузі та 40% - вуглевидобувної.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті