На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено понад 50 базових станцій мобільного зв’язку

На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено роботу понад 50 базових станцій мобільного зв’язку, що дало можливість відновити зв’язок у 32 населених пунктах. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформуначальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«На сьогодні на деокупованих територіях Донеччини (у Лиманській та Святогірській громадах – ред.) мобільні оператори відновили роботу понад 50 базових станцій, що дало змогу повернути зв’язок до 32 населених пунктів», - сказав очільник області.

Він зазначив, що на території регіону й надалі продовжуються інтенсивні бойові дії, значна частина деокупованих територій залишається замінованою. Ремонтні бригади не завжди можуть відновити зв'язок.

«Облдержадміністрація спільно з військовими адміністраціями населених пунктів області та операторами постійно вживають заходів для сталої роботи мобільного зв’язку. Закупили додаткові генератори для роботи базових станцій під час блекауту», - пояснив Філашкін.

Він додав, що окрім цього, на деокупованих територіях усувають наслідки пошкоджень кабельних мереж та аварійних знеструмлень обладнання. Частина мешканців Лиманської та Святогірської територіальних громад може користуватись дротовим інтернетом від таких провайдерів, як Sattelit, Укртелеком, Skystar.

Філашкін також нагадав, що наразі в області функціонує 196 пунктів незламності, які забезпечені старлінками та оптоволоконним підключенням до мережі інтернет. У разі відсутності звичайного зв’язку мешканці можуть скористатись доступом до інтернету.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті