Мінськ уклав договір про співпрацю з окупованим Севастополем

Мінськ уклав угоду про співпрацю із Севастополем, попри те, що Білорусь не визнала окупований Крим російською територією. Про це 10 вересня повідомляє видання "Дзеркало".

Угоду підписали голова Мінміськвиконкому Володимир Кухарєв та так званий "губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв. Йдеться про експорт та імпорт продукції, міське господарство, співробітництво в галузі культури, освіти, науки, молодіжної політики, а також "патріотичного виховання".

Развожаєв заявив, що угода є "історично важливим моментом" і що переговори з Мінськом з цього приводу велися давно. При цьому всі цитати чиновників відомі лише за повідомленнями прес-служби окупаційного чиновника – у Білорусі ЗМІ висвітлили цю подію максимально скупо.

"У той час, як прес-служба Севастополя розповідає про зустріч досить докладно, не забувши згадати про спільне покладання квітів до обеліска міста-героя Мінська, у Білорусі ця подія висвітлюється досить скупо", - зазначають журналісти.

Зазначимо, що офіційно Білорусь "підтримує суверенітет та територіальну цілісність" України у міжнародно визнаних кордонах. При цьому у липні 2022 року самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він де-факто і так визнав анексію Криму Росією.

Нагадаємо, наприкінці серпня стало відомо, що представники Білорусі будуть присутні на судилищі над полоненими захисниками Маріуполя.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті