Міноборони Німеччини відмовилося надавати Україні більше зброї

Міністерство оборони Німеччини відхилило пропозицію Бундестагу надавати Україні більше зброї. Про це 22 серпня повідомляє Deutsche Welle.

"Ми маємо бути готові до того, що путін скористається будь-якою слабкістю і навіть тимчасовим проломом в оборонній готовності НАТО", - зазначив представник німецького Міноборони.

Таким чином оборонне відомство пояснило свою відмову постачати зброю Україні, якщо це вимагатиме ослаблення Бундесверу. Зокрема, Німеччина має надавати своїм партнерам Альянсу "підтримку в рамках зобов'язань", як це передбачено статтею 5 Північноатлантичного договору.

"Під час холодної війни ми б, ймовірно, не зрозуміли, якби наші союзники скоротили колективну оборону через ситуацію на різних театрах воєнних дій - а такі у світі були", - додав представник військового відомства Німеччини.

Зазначимо, що німецькі ЗМІ раніше заявляли, що німецький уряд ігнорує прохання України щодо додаткової постачі озброєнь.

У відповідь на цей уряд Німеччини опублікував перелік зброї, що готується до передачі Україні – в ній, зокрема, є 30 самохідних артилерійських установок Gepard, комплекси протиповітряної оборони IRIS-T SLM і бронетранспортери М113.

Зазначимо, що раніше канцлер Шольц заявив, що Німеччина продовжуватиме забезпечувати оборонні потреби України.

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті