Міноборони та Генштаб запустили онлайн-платформу "Військовий асистент" для спрощення подачі документів військовими

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України запускають онлайн платформу, розроблену для полегшення процесу подання рапортів, заяв та інших офіційних документів військовими особами.  Про це повідомляє Міноборони України.

Проєкт «Військовий асистент» буде реалізований на основі вже існуючого вебсайту «Турбота про військовослужбовця», призначеного для оптимізації документообігу в Збройних силах України.

«Наша мета – зробити процес подання документів максимально простим та ефективним. Ми уважно вивчили всі поточні виклики, з якими стикаються військовослужбовці при оформленні документів, і, на основі цього аналізу, розробили низку технологічних рішень, які будуть впроваджені найближчим часом. «Військовий асистент», – розповів заступник міністра оборони України  Станіслав Гайдер. 

На платформі доступно понад 80 стандартизованих шаблонів документів у форматах DOC, DOCX та PDF, що охоплюють широкий спектр вимог: від отримання відпустки до звільнення зі служби. 

Шаблони рапортів розроблені таким чином, щоб мінімізувати ймовірність повернення документів на доопрацювання та забезпечити військовослужбовцям можливість ефективного захисту своїх прав.

Ресурс адаптовано для використання з будь-яких електронних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, а з часом планується його подальше розширення та оновлення, згідно з потребами військовослужбовців.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті