Міноборони РФ намагається захопити Вугледар, щоб конкурувати з "ПВК "Вагнер" – британська розвідка

Міноборони росії намагається досягти успіху в Вугледарі, щоб нав'язати конкуренцію так званої "ПВК "Вагнер". Про це 16 березня у Twitter повідомило Міноборони Великобританії.

"За останній тиждень спроби росіян штурмувати місто Вугледар на Донеччині майже напевно сповільнилися. Це сталося після повторних, дуже дорогих невдалих атак протягом попередніх трьох місяців", - повідомили британці у зведенні.

За даними британського військового відомства, великі втрати Росії під Вугледаром пов'язані з успішним застосуванням українськими військовими мінних систем типу RAAM. RAAM – це спеціальний артилерійський снаряд, який розкидає протитанкові міни на відстань до 17 кілометрів.

Мало того, за даними британської розвідки, бійці ЗСУ в деяких випадках запускали міни за наступаючими російськими підрозділами, викликаючи безлад, коли російська техніка намагалася відійти.

"Існує реалістична ймовірність того, що Міноборони Росії було наполегливим у своєму прагненні досягти успіху в Вугледарі, частково тому, що воно хоче, щоб його власний успіх конкурував із досягненнями "Вагнера", - додали у розвідці.

У Міноборони Великобританії зазначили, що єдиного останнього помітного тактичного успіху росії було досягнуто якраз на Бахмутському напрямку, де домінують сили ПВК "Вагнер". При цьому зараз "вагнерівці" ведуть публічну ворожнечу із Міністерством оборони РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за тиждень боїв під Вугледаром ворог втратив близько двох батальйонів особового складу.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті