Міноборони: Електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу 2024 року

Електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу 2024 року. Про це в ефірі Єдиних новин заявила заступниця міністра оборони України з цифрового розвитку Катерина Чорногоренко, - повідомляють "Факти".

"Як тільки закон набуде чинності, по факту ми можемо приступити до цієї роботи. І в другий квартал можемо надати такий функціонал", - зазначила Чорногоренко.

За її словами, після запровадження функціонала електронного кабінету кожен військовозобов’язаний зможе онлайн актуалізувати свої дані.

"Буде надано період, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував, надав останні правдиві дані. І далі вже ТЦК будуть використовувати їх у своїй щоденній роботі", - наголосила заступниця міністра.

На питання, чи будуть в е-кабінеті повістки, Чорногоренко не дала прямої відповіді, проте зауважила: "Повістки – це питання, яке будуть розглядати в рамках так званого мобілізаційного закону".

За її словами, верифікацію в реєстрі Оберіг вже провели.

"Ми верифікували дані й трансформували паперові дані в цифрові. Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була наявна в реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих відправлених повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов’язаних прибути в ТЦК", – додала Чорногоренко.

У повідомленні нагадується, що 16 січня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №10062 щодо цифровізації армії. Крім того, депутати схвалили правку №401 про зберігання даних у хмарі.

Читайте на нашому сайті про "Складний шлях закону про мобілізацію...".

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті