Міноборони: Електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу 2024 року

Електронний кабінет військовозобов’язаного планують запустити на початку другого кварталу 2024 року. Про це в ефірі Єдиних новин заявила заступниця міністра оборони України з цифрового розвитку Катерина Чорногоренко, - повідомляють "Факти".

"Як тільки закон набуде чинності, по факту ми можемо приступити до цієї роботи. І в другий квартал можемо надати такий функціонал", - зазначила Чорногоренко.

За її словами, після запровадження функціонала електронного кабінету кожен військовозобов’язаний зможе онлайн актуалізувати свої дані.

"Буде надано період, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував, надав останні правдиві дані. І далі вже ТЦК будуть використовувати їх у своїй щоденній роботі", - наголосила заступниця міністра.

На питання, чи будуть в е-кабінеті повістки, Чорногоренко не дала прямої відповіді, проте зауважила: "Повістки – це питання, яке будуть розглядати в рамках так званого мобілізаційного закону".

За її словами, верифікацію в реєстрі Оберіг вже провели.

"Ми верифікували дані й трансформували паперові дані в цифрові. Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була наявна в реєстрі. І зараз покращуємо роботу ТЦК, щоб не було додаткових зайвих відправлених повісток, щоб не було нецільового повідомлення військовозобов’язаних прибути в ТЦК", – додала Чорногоренко.

У повідомленні нагадується, що 16 січня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №10062 щодо цифровізації армії. Крім того, депутати схвалили правку №401 про зберігання даних у хмарі.

Читайте на нашому сайті про "Складний шлях закону про мобілізацію...".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті